İzmir Tıbbi Sekreterlik Kursu

İzmir tıbbi sekreterlik kursu Tıbbi Sekreterlik Sertifikası almak için kurumumuza başvuru yapabilirsiniz.

Mesleki Alanda Gelişim Sağlamak ve Sertifikanızı almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İzmir tıbbi sekreterlik kursu

Tıbbi Sekreterlik Kursları günümüzde yaygın olarak verilmektedir, ancak bu konuda bir çok kişi mağdur olmuş ve istedikleri eğitimi ya alamamış yada sadece sertifika alarak sadece elinde bir kağıt parçasına 500 – 600 TL para vererek parasını boşa atmıştır. Tıbbi Sekreterlik kursu almak istediğinizde mutlaka uzun zamandır bu işi yapan veya aldığınız kurumun bir eğitim kurumu olduğunu ve mevcut eğitim salonlarının olduğunu görün. Sadece bir telefon ile görüşerek bir sertifika almayın.

Tıbbi Sekreterlik

Bu alanda işe başlamak isteyen kişiler mutlaka bilgisayar kullanmayı bilmeleri gerekmektedir, bilgisayar kullanımı günümüzde her alanda karşımıza çıkan bir cihazdır. Bu nedenle Tıbbi Sekreter alanında çalışmaya başlamak için bilgisayar bilginizi test edin.

Meb Onaylı Tıbbi Sekreterlik Kursu

Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı İzmir tıbbi sekreterlik kursu 2017 yılında kaldırıldı. O nedenle artık MEB onaylı Tıbbi Sekreterlik sertifikası alamazsınız, Artık günümüzde Üniversite onaylı e-devlet tarafında görünen tıbbi sekreterlik sertifikaları alabilirsiniz, geçerlilik konusunda ise herhangi bir farkı yoktur.

Çünkü Tıbbi Sekreter olarak bir işyerinde işe başlamak için herhangi bir belge zorunluluğu yok, ancak firmalar yetişmiş ve tıbbi terimleri bilen, otomasyon kullanabilen kişileri tercih etmektedirler bu yüzden de sertifikası olan kişileri tercih etmektedirler.

İzmir Sekreterlik Kursu

İzmir’de sekreterlik kursu denilince akla tibbisekreterlikkursu.com geliyor ve 2010 yılından buyana sürekli olarak bu eğitimleri veren sertifikalandıran kuruluş olarak göze çarpıyor.

Eğitim kurumuna giderek yüz yüze görüşmeler ile tıbbi sekreterlik sertifikasına başvuru yapabilirsiniz.

tıbbi sekreterlik eğitimi ile iş başvurularınızı hızlıca yapabilirsiniz.

online tıbbi sekreterlik sertifikası

tibbisekreterlikkursu.com adresinden online olarak tıbbi sekreterlik sertifikası alabilirsiniz. Aldığınız belgeler e-devlet üzerinden sorgulanabilir.

hasta kabul işlemleri

İzmir hasta Kabul İşlemleri Kursu ile sertifikalarınızı alabilirsiniz çalışmak istediğiniz hastanelerde hemen işe başlayabilirsiniz.

Tıbbi Sekreter Nerelerde Çalışabilir?

Tıbbi Sekreter Olarak çalışabileceğiniz kurumlar.

  • Hastaneler
  • Poliklinikler
  • Diş Poliklinikleri
  • Sağlık Ocakları
  • Sağlık Merkezleri
  • Özel Doktor Yanı

İzmir tıbbi sekreterlik kursu

    Hemen Sizi Arayalım